Rotační řezačka papíru Fiskars 5407 - A3

1004635
2 169,00 Kč
S DPH

Řezačka na papír Fiskars - A3 je skvělou volbou pro ty, co potřebují kvalitní značkovou velkoformátovou řezačku s výborným poměrem cena/výkon.

Řezačka dokáže říznout formát A3 na šířku anebo A2 na výšku. Titanový povrch ostří zaručuje lepší řezné vlastnosti a delší životnost (ostří je třikrát tvrdší než ocel). Vyznačené linie řezu zaručují vysokou přesnost, řezačka na papír má vyznačené metrické i palcové rozměry. Řezačka zvládne přeříznou až 15 listů najednou. Řezací lišta se dá otáčet pro výrazné prodloužení životnosti. Řezací kolečko o průměru 45 mm lze snadno vyměnit, navíc je zapouzdřené, takže řezačka je vysoce bezpečná. Držák řezacího kolečka je navíc vyroben z unikátního materiálu SoftGrip, který je velmi příjemný a ergonomický. Řezačka papíru je navíc vyrobená z recyklovaného materiálu, což ji i přes zachování kvality činí ekologicky šetrným výrobkem.

Tento výrobek je také známý pod označením 5407.

Formát řezaného papíru
A3
Typ řezačky
s kolečkem
No reviews
Produkt byl přidán do seznamu přání!
Produkt přidán k porovnání.

Používáme cookies s cílem co nejvíce Vám zpříjemnit návštěvu našich webových stránek. Tím, že stránky používáte, souhlasíte s uložením cookies na Vašem počítači/zařízení.
Přečtěte si o tom, jak chráníme vaše osobní údaje.